Adelella Kozmetik  /  Müşteri Temsilcisi
Yardımamı İhtiyacınız Var?
Online

EFSUN FORM NEDİR?

  • EFSUN FORM NEDİR?

EFSUN FORM NEDİR?

03.02.2021 / 0 Yorum

Asıl amacı kilo vermeye yardımcı olmak olan efsun form çayı, metabolizmayı hızlandırmasının yanı sıra başka faydaları ile de dikkat çekmektedir. Efsun form çayı, içeriğinde yer alan vitamin ve mineraller sayesinde serbest radikal olarak bilinen kirleticilerin, ağır metallerin, toksinlerin, buhar gazlarının vücuttan atımına yardımcı olur.

Efsun form çayı, kan dolaşımını hızlandırır ve böylece hücrelere daha fazla oksijen ve besin gitmesini sağlar. Ağız ve diş sağlığının korunmasına da yardımcı olan bu çay, düzenli kullanıldığında ağız kokusunu giderir ve diş çürüklerini önler.

Poşet içinde satılan form çayları, hem daha sağlıklı hem de daha pratik olması  nedeniyle çok tercih edilmektedir. Efsun form çayı da bu şekilde satılmaktadır. Bir kutu içinde 60 adet poşet çay bulunmaktadır. Bu form çayları, güvenli poşetlerinden çıkarılıp bir bardak kaynamış suda demlenerek, evde veya iş yerinde kolaylıkla hazırlanarak içilmektedir.

Efsun form çayı pratik olmasının dışında, kilo vermeye yardımcı olması konusunda da oldukça etkilidir. Tab ki düzenli kullanıldığı taktirde etkili olmaktadır. Bu çayı hazırlarken dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta da, form çayının bir poşetinin yalnızca bir defa içilmesidir. Yani kesinlikle tekrar kaynatılıp tüketilmemelidir. Dikkat edilmesi gereken başka bir nokta da bu çayı kullanmaya başladığınızda gün içinde yeterli miktarda su tüketmeye özen göstermektir.

Yorum Yap